OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE I RASPOREDU DOLASKA UČENIKA

Autor: Jadranka Kolić Krželj, 31. 8. 2020.

Poštovani učenici i roditelji!

U ovim složenim i teškim vremenima svjetske pandemije virusa COVID-19 želim vam što mirniju školsku godinu koja je pred nama. Zbog epidemije nova školska godina 2020./2021. počet će prema posebnim rasporedima i uvjetima. Opširne i detaljne upute bit će objavljene na web stranici naše škole u srijedu, 2.9.2020. u poslijepodnevnim satima. Za sada, ono što vam je također svima važno, početak nastave bit će u ponedjeljak, 7.9.2020.

RASPORED DOLASKA I TRAJANJE NASTAVE – PREDMETNA NASTAVA

RASPORED DOLASKA I TRAJANJE NASTAVE – RAZREDNA NASTAVA

OBAVIJEST ZA RODITELJE PRVAŠIĆA

UČENICI OD 2. - 8. RAZREDA PRVI DAN NASTAVE IMAJU DVA SATA RAZREDNIKA GDJE ĆE DOBITI SVE UPUTE, KNJIGE I DALJNI RASPORED RADA.

SVI UČENICI U PROPISANO VRIJEME ČEKAJU NA MJESTU KOJE IM JE ODREĐENO U RASPOREDU I POŠTUJU MEĐUSOBNI RAZMAK.

UČENIKE PREDMETNE NASTAVE DOČEKAT ĆE NJIHOVE RAZREDNICE PREMA RASPOREDU DOLASKA.

UČENIKE RAZREDNE NASTAVE DOČEKAT ĆE  RAZREDNE UČITELJICE PREMA RASPOREDU DOLASKA.

SVI UČENICI OD 2. DO 8. RAZREDA TREBAJU PONIJETI OBUĆU ZA PREOBUVANJE I TORBE ZA KNJIGE KOJE ĆE DOBITI PRVI DAN NASTAVE.

UČENICI PREDMETNE NASTAVE ULAZE SA ZAŠTITNIM MASKAMA U ŠKOLU I OBAVEZNO DEZINFICIRAJU RUKE I OBUĆU NA ULAZU.

UČENICI RAZREDNE NASTAVE PRI ULASKU U ŠKOLU OBAVEZNO DEZINFICIRAJU RUKE I OBUĆU NA ULAZU.

Od utorka, 8.9.2020. nastava će se održavati u smjenama, a svi detalji bit će objavljeni u srijedu, 2.9.2020. na našoj web stranici.

Jutarnja smjena: 6.abcd, 8abc, 2.abcd, 1.abc, 4.abcd

Popodnevna smjena: 5.abcd, 7.abcd, 1.d, 3.abcd

Prehrana za sve učenike i Program produženog boravka bit će organizirani od utorka, 8.9.2020. u skladu s uputama za rad za vrijeme epidemije.

Sve ostale i detaljnije upute vezane uz cjelokupni rad i nove uvjete u novoj školskoj godini bit će objavljene na službenim web stranicama Osnovne škole Sveta Klara u srijedu, 2.9.2020. tijekom poslijepodnevnih sati.

Želim da u i ovim novonastalim uvjetima svi zajedno budemo što uspješniji!

Hvala vam svima na razumijevanju, podršci, zajedništvu i partnerstvu!

Tajana Babić, ravnateljica

« Travanj 2024 »