Obavijest 2- nastava na daljinu (ponedjeljak 16.3.)

Autor: Biljana Kulundžić, 15. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,
nastava na daljinu započet će u srijedu, 18. 3. 2020.

U ponedjeljak, 16. 3. 2020., i utorak 17. 3. 2020.g.  testirati će se virtualne učionice.

Od srijede, kada započne nastava, učenici svakodnevno u učionicama/grupama trebaju izvršavati aktivnosti, no ne u realnom vremenu, već tijekom dana.

Učenici su dužni svakodnevno izvršavati dane zadatke jer će se izostanak bilježiti u e-Dnevniku i potrebno je razredniku poslati ispričnicu. Tijekom iduća dva tjedna učitelji će pratiti aktivnosti i davati povratne informacije, ali neće ocjenjivati.

Svi učenici od ponedjeljka mogu pratiti nastavu na HRT3 (razredna nastava) i Sportskoj televiziji (predmetna nastava).

Molimo učenike koji se do sada nisu prijavili u Microsoft Office 365 da to što prije učine kako bi ih učitelji mogli dodati u virtualne razrede. S obzirom da je sustav trenutno preopterećen javlja se greška, no imajte strpljenja i pokušajte u večernjim satima. Ne uspijete li prijavu napraviti tijekom vikenda, obavijestite razrednika/cu putem mail-a i sl.

Za sve ostale obavijesti redovito pratite web stranicu Škole.

Tajana  Babić

Osnovne informacije o nastavi na daljinu

Nastava na daljinu za učenike razredne nastave preko HRT3 (Škola na Trećem) počinje u ponedjeljak 16. ožujka, sukladno rasporedu:

Raspored prikazivanja Škole na Trećem HRT 3

razred

1. razred OŠ

8 – 10 h

2.  razred OŠ

10 – 12.30 h

3.  razred OŠ

13 – 16 h

4.  razred OŠ

16 – 19 h

Sportska TV će emitirati nastavne sadržaje za predmetnu nastavu od ponedjeljka 16. ožujka, sukladno rasporedu:

Raspored prikazivanja Sportska televizija (SPTV)

razred

predmeti

5. razred OŠ

8 – 9.30 h

MAT, HRV, PRI, ENG, NJEM

6. razred OŠ

9.30. – 10.45. h

POV, MAT, PRI, ENG, NJEM

7. razred OŠ

10.45 – 11.50 h

MAT, HRV, BIO, GEO

8.  razred OŠ

11.50 – 12.45 h

HRV, MAT, BIO, ENG, NJEM

Nastava za učenike predmetne nastave putem virtualnih razreda počinje u srijedu, 18. ožujka.

Upute za učenike i roditelje:

1.-4. razred OŠ

Učenici koji su u školi

Učenici

Pratiti Školu na Trećem od ponedjeljka.

U školi se neće odvijati nastava, a Školu na Trećem će pratiti u školi ako je njihov termin dok su u školi na rasporedu, inače od kuće.

Roditelji

Pratiti upute učitelja i mrežnu stranicu škole.

Svi materijali Škole na Trećem bit će dostupni i na zahtjev i na Youtubeu.

Samo roditelji koji nemaju mogućnost ostaviti dijete pod nadzorom doma, ostavljaju dijete u školi (slično kao kod štrajka).

5. do 8. razred

Učenici

U školi se neće odvijati nastava.

U ponedjeljak gledaju nastavu na Sportskoj televiziji i testiraju virtualni razred s razrednikom.

U utorak gledaju nastavu na SPTV i testiraju virtualni razred s razrednikom i predmetnim nastavnicima, idu u virtualni razred  i slijede upute razrednika i predmetnih nastavnika.

Roditelji

Pratiti upute učitelja i mrežnu stranicu škole.

Ako učenik nije bio aktivan cijeli dan u virtualnom razredu, svoj izostanak treba opravdati razredniku.

« Travanj 2024 »